Dziękuję za 1% podatku! I Wesołych Świąt życzę!


Umiejętnie (tak sądzę 😉 ) włączając się w miłą atmosferę świąteczną, śpieszę się z podziękowaniami dla wszystkich tych osób, które w tym kończącym się roku 2017, zdecydowały się nakreślić w swym rozliczeniu podatkowym PIT (za rok 2016) te magiczne znaki: 841/S Michał Stępiński. Tym samym przekazały na moje subkonto w fundacji „Słoneczko” 1% podatku. Serdecznie dziękuję!

Ponieważ przekazanie tych środków finansowych na subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” (KRS: 0000186434) zakończyło się dopiero parę tygodni temu, a 1. etap mojej terapii komórkami macierzystymi finiszował w lipcu, nie miałem jeszcze okazji z nich skorzystać. Jednak mam nadzieję, że pomogą mi w najbliższym czasie i przyczynią się do poprawy mojego zdrówka, pokonania jamistości rdzenia kręgowego, albo przynajmniej lepszego mojego funkcjonowania na co dzień… (np. na dniach przymierzam się do zakupu nowego wózka inwalidzkiego – może jakiś aktywny z bajerami 😀 ) A to będzie Wasza zasługa!

Obecnie trwa półroczna przerwa po piątym – lipcowym – zastrzyku tzw. preparatu MSC. Kontaktowałem się już z panią Dominiką Sługocką z Centrum Medycznego „Klara” w Częstochowie (tam odbyłem wspomnianą terapię komórkami macierzystymi) i planowo miałem stawić się ponownie w CM „Klara” pod koniec stycznia. Jednak ostatecznie wyznaczono mi przyjazd na 6 lutego. Mam mieć badania kontrolne i podjąć decyzję co dalej…? W tej chwili nie widzę poprawy formy fizycznej, choć cały czas ćwiczę. Jest to trudna decyzja, niosąca ze sobą ogromny wysiłek finansowy. 😯

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim moim darczyńcom – oraz tych ludziom, którzy dobrze mi życzą – ślę pragnienie zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym.