Czytelnicy „Tygodnika Skarżyskiego” a moja terapia komórkami macierzystymi


Dwa miesiące temu zwróciłem się o pomoc w rozpowszechnieniu mojego apelu do skarżyskiego portalu – tutaj jest link. Kilka dni temu zaoferował mi taką samą pomoc redaktor „Tygodnika Skarżyskiego”, Zbigniew Biber. Efekt jest taki, że już 30 listopada ukazał się w sprzedaży numer tej gazety z prośbą o wspomożenie mnie w terapii komórkami macierzystymi.

W papierowej wersji jest ona bardzo podobna. 😉 Historia mojej choroby nie zmieniła się, a finansowanie tego leczenia nadal jest bardzo drogie.

Do artykułu, którego skan zamieszczam poniżej, dodam tylko nieco aktualnych wiadomości. Otóż w ostatnich dniach, suma pieniążków na subkoncie w fundacji „Słoneczko” urosła do 1809,81 zł. Natomiast na zbiórce na platformie Pomagam.pl, uzbierałem 890 zł. Cieszy mnie hojność darczyńców, jednak to wciąż niewiele, biorąc pod uwagę, że cały pierwszy etap eksperymentalnej terapii komórkami macierzystymi to koszt w granicach 78 000 zł – 99 000 zł. 🙄 Za wszystkie wpłaty jeszcze raz serdecznie dziękuję!

W dalszym ciągu nie znam jeszcze konkretnej daty rozpoczęcia terapii i pierwszego zastrzyku preparatu MSC. Być może już w grudniu, bo otrzymałem już badawcze(?) maile z Centrum Medycznego „Klara” w Częstochowie, co do terminu rozpoczęcia terapii.


Jestem w trakcie ciułania pieniędzy, jakie są mi potrzebne do uczestnictwa w terapii komórkami macierzystymi i walki z jamistością rdzenia kręgowego.

Można mi pomóc wpłacając każdą złotówkę na moje subkonto w fundacji:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko
Stawnica 33A
77-400 Złotów
Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie, oddział Złotów
Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytułem: 841/S Michał Stępiński

Dla ułatwienia, można skorzystać z formularza wpłaty znajdującego się na stronie internetowej fundacji (po lewej stronie): http://www.fundacja-sloneczko.pl/ (fundacja nie pobiera prowizji od wpłat)

Środki można przekazać również w formie 1% podatku. Dane to:

KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 841/S Michał Stępiński

Link do mojego apelu w fundacji „Słoneczko”: tutaj

Można mi również pomóc przez platformę Pomagam.pl: https://pomagam.pl/michalmsc

Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę!

Kliknij, aby powiększyć