Co ma wspólnego terapia komórkami macierzystymi ze „Słoneczkiem”?


Jak się okazuje może mieć wiele wspólnego… Jak już wcześniej – na łamach mojego bloga – pisałem, w najbliższym czasie czeka mnie terapia komórkami macierzystymi, pod kierunkiem dr. Boruczkowskiego. Więcej wiadomości znajduje się pod tym linkiem. Na początku czerwca otrzymałem kwestionariusz do wypełnienia, do Polskiego Banku Komórek Macierzystych przesłałem także dokumentację medyczną i teraz czekam na wniosek, którzy sporządzi wspomniany dr Boruczkowski. Ale to nie będzie koniec „papierologii”, kolejne fazy to m. in. uzyskanie zgody Komisji Bioetycznej i określenie dokładnych kosztów terapii. A te wiadomo, że będą niemałe – na pewno kilkadziesiąt tys. złotych, na pierwszy „rzut”. Przeliczyłem stan posiada mojego portfela i niestety wiem, że złotówek mi nie starczy. Zabraknie. 🙄 Tym bardziej, że nie wiem jeszcze ile milionów komórek macierzystych będą mi przeznaczone i ile serii iniekcji mnie czeka. A każda ich większa ilość generuje większe koszty. Tak więc walka z moją jamistością rdzenia kręgowego rozpoczęta!!!

Dlatego założyłem już swoje subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”, z którego mam szansę na choć częściową refundację kosztów terapii. Jednak, żeby to było możliwe, najpierw ludzie dobrej woli mogą dobrowolnie wpłacać tam jakiekolwiek pieniążki. Zwracam się do Państwa, którym zależy, żeby i dla mnie zaświeciło Słoneczko, o przekazywanie środków na moje subkonto. Można tego dokonać na dwa sposoby:

    1. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym:

Wpisując w części „wniosek o przekazanie 1%” w polu „nr KRS” należy wpisać numer 0000186434, a w rubryce „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, cel szczegółowy 1%” wpisać: 841/S Michał Stępiński

2. Dokonać wpłaty z konta bankowego (możliwość wykonania tej operacji ze strony fundacji za pomocą płatności on-line znajdującej się po lewej stronie) na konto:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SŁONECZKO Stawnica 33A 77-400 Złotów Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie oddział Złotów 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 KONIECZNIE w tytule wpłaty pisząc: 841/S Michał Stępiński

FUNDACJA NIE POBIERA PROWIZJI, CAŁA KASA PO OKAZANIU FAKTUR ZA LECZENIE JEST DO MOJEJ DYSPOZYCJI. WIELKIE DZIĘKI!!!! 😀

Mój apel w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

Można mi również pomóc przez platformę Pomagam.pl: https://pomagam.pl/michalmsc

Serdecznie dziękuję za każdą wpłatę!